Про внесення змін та доповнень до Програми відпочинку та оздоровлення дітей Сквирського району на 2014-2018 роки

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про  внесення змін та  доповнень до

Програми відпочинку та оздоровлення дітей

Сквирського району на 2014-2018 роки

 

 

             Розглянувши проект змін та доповнень до Програми відпочинку та оздоровлення дітей Сквирського району на 2014-2018 роки, ухвалених розпорядженням голови Сквирської райдержадміністрації від 13.02.2017 року № 79, відповідно до Законів України ”Про місцеві державні адміністрації”, „Про оздоровлення та відпочинок дітей” , керуючись п.16 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії з питань  комунальної власності та соціальної інфраструктури районна рада

                                               

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Внести зміни та доповнення до Програми відпочинку та оздоровлення дітей Сквирського району на 2014-2018 роки згідно з додатком.

2.   Управлінням, відділам та іншим  підрозділам Сквирської райдержадміністрації, органам  місцевого самоврядування забезпечити виконання Програми.

3. Управлінню фінансів Сквирської райдержадміністрації передбачити кошти на  виконання  заходів, передбачених  Програмою.

4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань  комунальної власності та соціальної інфраструктури .

                                              

 

 

Голова ради                                       В.В.Гриша

 

 

м. Сквира

„23” лютого  2017 року

№ 22-13-07

 

Зміни до Програми див.файл

Поіменне голосування див.файл