Про внесення змін до районної Програми „місцевих” стимулів для медичних працівників на території Сквирського району на 2013-2018 роки

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

Про  внесення змін до районної Програми

„місцевих” стимулів для медичних працівників

на території Сквирського району на 2013-2018 роки

 

 

             Розглянувши розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 21 лютого 2017 року № 89 „Про внесення змін до районної Програми „місцевих” стимулів для медичних працівників на території Сквирського району на  2013-2018 роки”, керуючись п.16 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету та фінансів,  районна рада

                                              

                                                         В И Р І Ш И Л А:

 

1. Внести зміни до районної Програми „місцевих” стимулів для медичних працівників на території Сквирського району на  2013-2018 роки (додається).

2.   Управлінням, відділам та іншим  підрозділам Сквирської райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування забезпечити виконання Програми.

3. Управлінню фінансів Сквирської райдержадміністрації передбачити кошти на  виконання  заходів, передбачених  Програмою.

4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету та фінансів.

 

 

 

 

Голова ради                              В.В.Гриша

 

м. Сквира

23 лютого  2017 року

№ 25-13-07

Зміни до Програми  див.файл

Поіменне голосування див.файл