Про внесення доповнень до Програми забезпечення населення Сквирського району якісною питною водою в достатній кількості на 2011-2020 роки

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про  внесення доповнень до Програми

забезпечення населення Сквирського району

якісною питною водою в достатній кількості

на 2011-2020 роки

 

 

             Розглянувши проект доповнень до Програми забезпечення населення Сквирського району якісною питною водою в достатній кількості на 2011-2020 роки,  ухвалених розпорядженням голови Сквирської райдержадміністрації від 02.02.2017 року № 52, відповідно до Законів України ”Про місцеві державні адміністрації”, „Про Загальнодержавну цільову програму „Питна вода України” на 2011-2020 роки”, „Про питну воду та питне водопостачання”, керуючись п.16 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету та фінансів  районна рада

                                              

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Внести доповнення до Програми забезпечення населення Сквирського району якісною питною водою в достатній кількості на 2011-2020 роки згідно з додатком.

2.   Управлінням, відділам та іншим  підрозділам Сквирської райдержадміністрації, органам  місцевого самоврядування забезпечити виконання Програми.

3. Управлінню фінансів Сквирської райдержадміністрації передбачити кошти на  виконання  заходів, передбачених  Програмою.

4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова ради                                                          В.В.Гриша

 

 

м. Сквира

„23” лютого  2017 року

№ 13-13-07

Доповнення до Програми див.файл

Поіменне голосування див.файл