Про укладання контракту з директором комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району»

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

Про укладання контракту з директором комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів  міської та сільських рад Сквирського району»

 

Враховуючи п. 3 рішення сесії Сквирської районної ради від 24.07.2013 № 08-22-06 «Про реорганізацію комунальної установи «Сквирський районний трудовий архів»», керуючись Положенням про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад Сквирського району, яке затверджене рішенням Сквирської районної ради  № 06/03-30-06 від 25 червня 2014 року, п. 5.6. Статуту комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району», відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Доручити голові Сквирської районної ради укласти з Мандригою Олександром  Володимировичем контракт терміном на 3 роки.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань  регламенту, законності та правопорядку.

  

       

                  

                                                                    .

Голова ради                                       В.В. Гриша

 

 

м. Сквира

23 лютого 2017 року

№ 19-13-07

Поіменне голосування див.файл