Про надання дозволу територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) Сквирського району на безкоштовне обслуговування деяких громадян Сквирського району

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Про надання дозволу територіальному центру

соціального обслуговування (надання соціальних

 послуг) Сквирського району на безкоштовне

обслуговування деяких громадян Сквирського району

 

Розглянувши клопотання директора територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району Радчук С.П. щодо повного утримання громадян, які потребують послуг  територіального  центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) відповідно до Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району, враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району на безкоштовне обслуговування гр. Юркевич Зінаїди Андріївни,1935 р.н., яка з 17.12.2016 перебуває в стаціонарному відділенні  територіального  центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) Сквирського району  на умовах відшкодування витрат на її утримання  сином - Лапігою Андрієм Олександровичем, який з 17.12.2016 року прийнятий на військову службу за контрактом на особливий період. 

2. Надати дозвіл територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району на безкоштовне обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома  гр.  Радченко Надії Яківни, 1950 р.н., в  зв’язку з  тим, що  Радченко Віктор Іванович, учасник бойових дій АТО (посвідчення серія УБД №109255 від 15.03.2016 року). 

3. Надати дозвіл територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району на безкоштовне обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома  гр.  Зубченко Валентини Андріївни, 1947 р.н., в  зв’язку з  тим, що сини  Зубченко Павло Вікторович та Зубченко Андрій Вікторович  прийняті  на військову службу за контрактом на особливий період. 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Сквирської районної ради Грищенко О.Г.

            

Голова ради                                            В.В. Гриша

м. Сквира

23 лютого 2017 року

№ 18-13-07

Поіменне голосування див.файл