Про затвердження статуту комунального закладу Сквирської районної ради „Сквирський центр первинної медико-санітарної допомоги” (в новій редакції)

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Про  затвердження статуту комунального закладу

Сквирської районної ради „Сквирський центр

первинної медико-санітарної допомоги” (в новій редакції)

 

 

Розглянувши проект статуту комунального закладу Сквирської районної ради „Сквирський центр первинної медико-санітарної допомоги” (в новій редакції), розроблений відповідно до  Наказів МОЗ України від 29.06.2011 № 384 „Про затвердження Примірного статуту Центру первинної медико-санітарної допомоги” та від 29.07.2016 № 801 „Про затвердження Положення про центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та положень про його підрозділи”, враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій, керуючись п. 20 ч. 1 ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

            1. Затвердити статут  комунального закладу Сквирської районної ради „Сквирський центр первинної медико-санітарної допомоги” в новій редакції (додається).

            2. Комунальному закладу Сквирської районної ради „Сквирський центр первинної медико-санітарної допомоги” забезпечити в установленому законом порядку державну реєстрацію  змін до установчих документів  (Статуту).  

            3. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

 

 

 

 

Голова ради                                                        В.В. Гриша

 

м. Сквира

22 грудня  2016 року

№ 13-11-07

 

Статут комунального закладу Сквирської районної ради "Сквирський центр первинної медико-санітарної допомоги" див.файл

поіменне голосування див.файл