Про внесення змін та доповнень до Сквирської районної комплексної програми «Турбота» на 2016-2020 роки

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

Про  внесення змін та доповнень до Сквирської

районної комплексної програми «Турбота»

на 2016-2020 роки

 

 

             Розглянувши проект змін до Сквирської районної комплексної програми «Турбота» на 2016-2020 роки,  ухвалених розпорядженням голови Сквирської райдержадміністрації від 12.12.2016 року № 613, з метою підтримки сімей, які переїхали з території  південних та східних областей України на тимчасове проживання до населених пунктів Сквирського району та опинилися у складних життєвих обставинах , керуючись п.16 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку,бюджету та фінансів,  районна рада

                                              

                                                         В И Р І Ш И Л А:

 

1. Внести зміни та доповнення до Сквирської районної комплексної програми «Турбота» на 2016-2020 роки згідно з додатком (додається).

2.   Управлінням, відділам та іншим  підрозділам Сквирської райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування забезпечити виконання Програми.

3. Управлінню фінансів Сквирської райдержадміністрації передбачити кошти на  виконання  заходів, передбачених  Програмою.

4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Грищенко О.Г.

 

 

 

 

Голова ради                                                                                                                        В.В.Гриша

 

м. Сквира

22 грудня 2016 року

№ 11-11-07

 

Зміни до Програми "Турбота"  див.файл

поіменне голосування див.файл