Про внесення змін Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, здійснення представницьких та інших заходів на 2016-2020 роки

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

Про  внесення змін Програми відзначення

державних та професійних свят,

ювілейних дат, здійснення представницьких

та інших заходів  на 2016-2020 роки

 

 

 

Розглянувши проект змін до Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, здійснення представницьких та інших заходів  на 2016-2020 роки, схвалених розпорядженням голови Сквирської райдержадміністрації від 16.12.2016 року № 619,  керуючись п.16 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету та фінансів,  районна рада

                                              

                                                         В И Р І Ш И Л А:

 

1. Внести зміни до Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, здійснення представницьких та інших заходів  на 2016-2020 роки (додається).

2. Управлінню фінансів Сквирської райдержадміністрації при формуванні показників районного бюджету на відповідні роки передбачити кошти на  виконання  заходів, передбачених  Програмою.

4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету та фінансів.

 

 

 

 

Голова ради                                                                В.В.Гриша

 

м. Сквира

22 грудня  2016 року

№ 20-11-07

 

 

 

Зміни до Програми див.файл

поіменне голосування див.файл