Про стан законності та правопорядку на території Сквирського району за 2016 рік

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про стан законності та правопорядку

на території  Сквирського району за 2016 рік

 

Заслухавши та обговоривши інформацію першого заступника керівника  Білоцерківської  місцевої прокуратури  Турчина С.О., в порядку ст.6 Закону України «Про прокуратуру», враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії з питань регламенту, законності і правопорядку, керуючись п. 36 ч. 1 ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Інформацію першого заступника керівника  Білоцерківської  місцевої прокуратури  Турчина С.О., надану в порядку ст. 6 Закону України «Про прокуратуру», взяти до відома та оприлюднити (додається).

2. Враховуючи загострення криміногенної ситуації в районі, а саме: спробі рейдерського захоплення сільськогосподарських підприємств, рекомендувати суб’єктам підприємницької діяльності внести зміни до діючих установчих документів (Статут), передбачивши звуження екстериторіальності, тобто обмежити коло суб’єктів державної реєстрації та нотаріусів, які вноситимуть вищевказані зміни.

3. Звернутись до народних депутатів України Гудзенка В.І. та Сольвара Р.М., як суб’єктів законодавчої ініціативи, про ініціювання ними змін до чинного законодавства України шляхом прийняття антирейдерського закону та  внести зміни до Законів України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" та "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань", а саме: звузити принцип екстериторіальності, тобто суб’єкти державної реєстрації, нотаріуси повинні реєструвати  нерухомість та бізнес лише в межах району.

3. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регламенту, законності і правопорядку.

 

 

 

Голова ради                                                              В.В. Гриша

 

 

м. Сквира

22 грудня 2016  року

№ 01-11-07

поіменне голосування див.файл

Інформація до рішення  див.файл