Про затвердження Програми підтримки сімей, які переїхали з території південних та східних областей України на тимчасове проживання до населених пунктів Сквирського району та опинилися у складних жит

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про  затвердження Програми підтримки сімей,

які переїхали з території  південних та східних

областей України на тимчасове проживання до

населених пунктів Сквирського району та

опинилися у складних життєвих обставинах,

на 2016-2017 роки

 

             Розглянувши проект Програми підтримки сімей, які переїхали з території  південних та східних областей України на тимчасове проживання до населених пунктів Сквирського району та опинилися у складних життєвих обставинах, на 2016-2017 роки, схвалений розпорядженням  голови Сквирської райдержадміністрації від 18 жовтня 2016 року № 476, з  метою надання всебічної підтримки  сім’ям з території південних та східних областей України, які переїхали  на тимчасове проживання до населених пунктів Сквирського району та опинилися у складних життєвих обставинах,   відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.06.2014 року № 588-р «Питання соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції», керуючись п.16 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку,бюджету та фінансів  районна рада

                                              

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити  районну Програму  підтримки сімей, які переїхали з території  південних та східних областей України на тимчасове проживання до населених пунктів Сквирського району та опинилися у складних життєвих обставинах, на 2016-2017 роки (додається).

            2. Управлінням, відділам та іншим  структурним підрозділам Сквирської райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування забезпечити виконання Програми.

3. Управлінню фінансів Сквирської райдержадміністрації передбачити кошти на  виконання  заходів, передбачених  Програмою.

      4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради  Грищенко О.Г.

 

 

Голова ради                                    В.В.Гриша

 

м. Сквира

27 жовтня   2016 року

№ 12-10-07                     

Програма див. файл

Див. поіменне голосування