Про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Сквирського району

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про  управління об’єктами майна спільної власності

територіальних громад Сквирського району

 

Відповідно до п.20 ч.1.ст.43, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою здійснення ефективного управління нерухомим майном , що перебуває у спільній власності територіальних громад Сквирського району та  враховуючи подання міського голови, висновки та рекомендації постійних депутатських комісій, районна  рада

   

                                                                   В И Р І Ш И Л А:

Комунальній установі Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району:

1. Облікувати нежитлову будівлю (в минулому приміщення Великополовецької ЗОШ) за адресою: вул. Центральна, 63а, с. Великополовецьке, що належить до спільної власності територіальних громад Сквирського району, та поставити на баланс Відділу з управління комунальним майном.

2. Облікувати нежитлову будівлю (в минулому приміщення Селезенівської ЗОШ І-ІІ ст.) за адресою: вул. Соборна, 10А, с. Селезенівка, що належить до спільної власності територіальних громад Сквирського району, та поставити на баланс Відділу з управління комунальним майном.

3. Забезпечити виготовлення технічної документації  та зареєструвати право власності на вищезазначені нежитлові будівлі та нежитлову будівлю Великополовецької АЗПСМ що знаходиться за адресою: с. Великополовецьке, вул. Молодіжна, 13а.

Сектору культури Сквирської райдержадміністрації

4. Передати у Сквирську міську комунальну власність танцювальний майданчик по вул. Богачевського, 35, який перебуває на балансі сектору культури Сквирської райдержадміністрації, інвентарний номер 10310004, первісна балансова вартість    становить 19 606 грн.

Сквирській ЦРЛ

5. Надати дозвіл Сквирській ЦРЛ на передачу в оренду частини нежитлового приміщення (в минулому інфекційне відділення), розташованого за адресою: м.  Сквира,  вул. Київська 12, загальною площею 58,5 кв. м, для розміщення районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Згідно п.10 «Методики розрахунку і порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад Сквирського району», затвердженої рішенням Сквирської районної ради  № 06-23-06 від 16.10.2013, встановити розмір річної орендної плати за оренду нежитлового приміщення 1 грн.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури Сквирської районної ради.

                                                                                                                       .

 

Голова ради                                     В.В. Гриша

 

м. Сквира

27 жовтня 2016 року

№ 17-10-07

 

Див. поіменне голосування