Про розгляд звернення Попаснянської районної ради Луганської області

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Про  розгляд звернення Попаснянської

районної ради Луганської області

 

 

     Розглянувши клопотання голови Попаснянської  районної ради  Луганської області Жалдакова К.М. (додається) щодо надання фінансової допомоги для відновлення зруйнованого та постраждалого житла, враховуючи значні пошкодження та руйнування  внаслідок артобстрілів житлового фонду, об’єктів соціальної та виробничої  інфраструктури,

враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій та керуючись ст. 93 Бюджетного кодексу України, ч. 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

                                                

                                               В И Р І Ш И Л А:

 

1. Доручити управлінню фінансів Сквирської райдержадміністрації внести пропозиції щодо виділення з районного бюджету Сквирського району субвенцію районному бюджету Попаснянського району Луганської області для надання допомоги Попаснянському району Луганської області в сумі 100 тис. грн. та врахувати дане рішення при плануванні районного бюджету Сквирського району на 2017 рік.

2. Оголосити збір коштів від населення Сквирського району на рахунок благодійного фонду «За майбутнє Сквирщини» з цільовим переказом для надання допомоги Попаснянському району Луганської області.

3. Рекомендувати Попаснянській районній раді Луганської області прийняти відповідне рішення згідно вимог статті 93 Бюджетного кодексу України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова ради                            В.В. Гриша

 

 

м. Сквира

27 жовтня 2016 року

№ 21-10-07

див. поіменне голосування