Про затвердження Стратегії розвитку Сквирського району на період до 2020 року

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я    

 

 

Про затвердження Стратегії розвитку Сквирського

району на період до 2020 року

 

          Стратегія розвитку Сквирського району на період до 2020 року розроблена на підставі Закону України «Про стимулювання розвитку регіонів», з урахуванням Державної стратегії регіонального розвитку України на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 №385 та стратегії розвитку Київської області, на період до 2020 р.,  затвердженої розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 06.11.2014  №370, відповідно до Порядку розроблення, проведення моніторингу та оцінки реалізації регіональних стратегій розвитку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 № 1186.

Необхідність підготовки та прийняття Стратегії викликана зміною соціально-економічної ситуації, як в Україні, так і в області та районі, ухваленням у 2013 році Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України», яким визначено нові підходи до фінансування проектів та програм регіонального розвитку.

При розробці Стратегії було враховано політичні рішення Уряду щодо реформування регіонального розвитку.

Розробка Стратегії стала важливим інструментом налагодження партнерства між обласною державною адміністрацією, обласною радою, районною адміністрацією та  районною радою, органами місцевого самоврядування Сквирського району, а також широким колом організацій громадянського суспільства.

Враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій , керуючись п.16 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

                                                 В И Р І Ш И Л А :

  1. Затвердити Стратегію розвитку Сквирського району на період до 2020 року (додається).
  2. Враховуючи визначені концептуальні пріоритети розвитку Сквирського району  рекомендувати  Сквирській райдержадміністрації,  територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади в районі, районним організаціям та установам, міськсільвиконкомам в термін до 01.01.2017 року розробити План заходів з реалізації Стратегії розвитку Сквирського району на період до 2020 року на 2016-2018 роки виходячи із основних підходів встановлених Стратегією, а саме :

1) вигідний підхід до консолідації можливостей економіки, територій і людей;

2) використання методів, механізмів та інструментів стратегічного планування із застосуванням практики освоєння коштів структурних фондів ЄС;

3) налагодження системи взаємопов’язаних операційних програм для впровадження Стратегії в рамках середньострокових планів її реалізації.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань   соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів.

 

 

 

Голова ради                                                    В.В. Гриша

 

 

м. Сквира

25 серпня 2016 року

№ 03-09-07

 

Стратегія розвитку Сквирського району

на період до 2020 року  ( див. файл)

Див. поіменне голосування