Погода
Погода у Сквирі

вологість:

тиск:

вітер:

Про створення опорного та базового навчальних закладів на території Сквирського району

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Про створення опорного та

базового навчальних закладів

на території Сквирського району

 

 

Заслухавши і обговоривши доповідь начальника відділу освіти Сквирської райдержадміністрації Заболотного О.В. про доцільність надання якісних освітніх послуг незалежно від місця проживання дитини, виникла потреба у створенні на території району опорних та базових навчальних закладів.

У Сквирському районі є значна кількість навчальних закладів з малою наповнюваністю учнів, тому є потреба в створенні на території району опорних навчальних закладів.  Зокрема – Шамраївського навчально-вихованого комплексу «ЗОШ І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад». До 1 вересня 2016 року в закладі буде створено новий комп’ютерний клас із мультимедійний забезпеченням, STEM лабораторію (для проведення лабораторних робіт із використанням цифрових технологій із фізики, хімії, біології) та лекційну залу із сучасним робочим місцем учителя. Опорний заклад повинен мати філію.  Нею може стати  Рудянське НВО. Заклад може стати опорним і обслуговувати учнів Дулицького НВК, Пустоварівського НВК, Тхорівського НВК, Великополовецького НВК, Камяногребельського НВК. Навчальні комп’ютерні класи та навчальні цифрові лабораторії  будуть використані для проведення факультативів, спецкурсів, тренінгових занять  для учнів названих закладів.

Для роботи з обдарованими дітьми, зокрема і сільської місцевості, статус базового навчального закладу доцільно надати НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.». Заклад має значні результати в роботі з інтелектуально обдарованими дітьми, має переможців обласних та Всеукраїнських етапів предметних олімпіад та конкурсу Малої академії наук. У закладі створено цифрову лабораторію для проведення практичних робіт з фізики. На базі НВК працюють міжшкільні факультативи

 Враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури, постанову Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 року №777 «Про затвердження Положення про освітній округ»,  висновки і рекомендації постійної комісії з питань освіти, науки, культури, духовності та релігії Київської обласної ради VII скликання та керуючись  ч.2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Доповідь начальника відділу освіти Сквирської райдержадміністрації  Заболотного О.В. про  створення опорного та базового навчальних закладів на території Сквирського району  взяти до відома.

2. Визначити з 1 вересня 2016 року Шамраївський навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» опорним навчальним закладом.

 

3. Реорганізувати Рудянське навчально-виховне об*єднання «ЗОШ І-ІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» у філію Шамраївського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад».

4. Визначити з 1 вересня 2016 року НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.» базовим навчальним закладом по роботі з обдарованими дітьми.

5. Рекомендувати відділу освіти Сквирської РДА:

5.1. забезпечити безкоштовне підвезення учнів Дулицького НВК, Великополовецького НВК, Пустоварівського НВК, Рудянського НВК, Тхорівського НВК, Камяногребельського НВК до Шамраївського НВК для проведення навчальних занять, спецкурсів, факультативів на базі цифрової лабораторії;

5.2. продовжити практику організації міжшкільних факультативів на базі НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»;

5.3. внести зміни до статуту Шамраївського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» та подати його на затвердження сесії районної ради.

6. Шамраївській сільській раді рекомендувати сприяти в розвитку Шамраївського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» як опорного навчального закладу.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

 

                           

                                                                    .

Голова ради                                                                     В.В. Гриша

 

м. Сквира

 

25 серпня 2016 року

№ 08-09-07

 

Довідка про створення опорного та базового навчальних закладів див. файл

Див. поіменне голосування