Про затвердження Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Сквирському районі на 2016-2018 роки

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

Про затвердження Програми поліпшення

стану безпеки, гігієни праці та виробничого

середовища в Сквирському районі на 2016-2018 роки

 

 

Розглянувши проект Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Сквирському районі на 2016-2018 роки, схвалений розпорядженням голови Сквирської райдержадміністрації від 20 квітня 2016 року № 168, відповідно до Закону України „Про охорону праці”, з метою забезпечення конституційного права громадян на охорону їх життя і здоров’я в процесі трудової діяльності, враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

            1. Затвердити Програму поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Сквирському районі на 2016-2018 роки (додається).

            2. Управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам райдержадміністрації, підприємствам, організаціям, установам та міськсільвиконкомам забезпечити виконання заходів Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Сквирському районі на 2016-2018 роки відповідно до своїх повноважень.

            3. Координацію роботи щодо виконання цієї програми покласти на управління соціального захисту Сквирської райдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регламенту, законності і правопорядку.

 

 

 

 

Голова ради                                                    В.В. Гриша

 

м. Сквира

"23" червня   2016 року

№ 05-08-07

 

Програма поліпшення  стану безпеки

гігієни праці та виробничого середовища

в Сквирському районі на 2016-2018 роки

завантажити файл

Див. поіменне голосування