Про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Сквирського району

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Про управління об’єктами майна спільної власності

територіальних громад  Сквирського району

 

            Враховуючи подання Сквирського міського голови Скочка В.А. та клопотання Великополовецького сільського голови Марченко Г.М. щодо управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Сквирського району, висновки та рекомендації постійних депутатських комісій, відповідно до п. 20 ч.1. ст. 43 та Прикінцевих та перехідних положень Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада  

 

В И Р І Ш И Л А:

 

Сектору культури Сквирської райдержадміністрації

1. Передати у комунальну власність громади м. Сквири нежитлову будівлю по            вул. Соборна, 16, м. Сквира (в минулому кінотеатр «Зірка»), яка перебуває на балансі сектору культури Сквирської райдержадміністрації, інвентарний № 10310001, залишкова балансова вартість станом на 01.04.2016 становить 3076,15 грн., для створення на базі даного приміщення Центру надання адміністративних послуг, РАЦСу, кінотеатру та інших об’єктів соціально-культурного призначення.

2. Передати у комунальну власність Великополовецької територіальної громади нежитлове приміщення (в минулому споруда Великополовецької школи мистецтв), розташоване за адресою: вул. Центральна, буд.  67-А, с. Великополовецьке Сквирського району, яке перебуває на балансі сектору культури Сквирської райдержадміністрації, інвентарний № 10310003, залишкова балансова вартість станом на 01.04.2016 становить 9231,25 грн.

3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури Сквирської районної ради.

 

 

 

Голова ради                                                                                                                  В.В. Гриша

 

 

м. Сквира

23 червня 2016 року

№ 06-08-07

Див. поіменне голосування