Про затвердження Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Про затвердження Положення про територіальний

центр соціального обслуговування (надання

соціальних послуг) Сквирського району

 

 

Розглянувши проект Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району, розроблений відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.12.2015 № 1093 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2009 року № 1417” та погоджений департаментом соціального захисту населення  Київської облдержадміністрації, враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій, керуючись п. 20 ч. 1 ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

            1. Затвердити Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району (додається).

            2. Виконуючій обов’язки директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району Радчук С.П. забезпечити в установленому порядку реєстрацію Положення.

            3. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

 

 

 

 

Голова ради                                В.В. Гриша

 

м. Сквира

28 квітня 2016 року

№ 09-07-07

 

 

 

Див.поіменне голосування