Про внесення змін до Районної цільової програми з надання соціальної та правової допомоги мобілізованим та демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції, та їх сі

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Про внесення змін до Районної цільової програми

з надання соціальної та правової допомоги

мобілізованим та демобілізованим

військовослужбовцям, які брали участь в

антитерористичній операції, та їх сім’ям у 2016 році

 

Розглянувши лист Сквирської райдержадміністрації щодо внесення змін до Районної цільової  програми з надання соціальної та правової допомоги мобілізованим та демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям у 2016 році, затвердженої рішенням Сквирської районної ради № 10-03-07 від 23.12.2015 «Про  затвердження районної  цільової  програми з надання соціальної та правової допомоги мобілізованим та демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям у 2016 році», із врахуванням змін, внесених рішенням сесії Сквирської районної ради № 10-06-07 від 03.03.2016, відповідно до Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» (із змінами), Закону України «Про соціальні послуги» (із змінами), «Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю» (із змінами), «Про безоплатну правову допомогу» (із змінами), враховуючи рекомендації постійних депутатських комісій Сквирської районної ради, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни  до  Районної цільової програми з надання соціальної та правової допомоги мобілізованим та демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям у 2016 році (додається), а саме: виключити з розділу VІІ «Обсяг фінансування» п. 2 „Фінансування заходів громадської організації “СПІЛКА УЧАСНИКІВ АТО СКВИРЩИНИ” на 2016 рік. 

2. Управлінню фінансів Сквирської райдержадміністрації забезпечити бюджетними призначеннями видатки на виконання заходів Районної цільової програми з надання соціальної та правової допомоги мобілізованим та демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям у 2016 році.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів. 

                              

  

                                                                 .

Голова ради                                        В.В. Гриша

 

м. Сквира

 

28 квітня 2016 року

№ 15-07-07

Див. поіменне голосування