СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про обрання О.Г.Грищенко заступником

голови Сквирської районної ради

 

              На підставі протоколу лічильної комісії про підрахунок голосів депутатів Сквирської районної ради з виборів заступника  голови Сквирської районної ради  від 26 листопада 2015 року (додається) та керуючись статтею 56  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   районна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

  1. Обрати Грищенко Олену Григорівну  заступником голови Сквирської районної ради 07 скликання.
  2. Присвоїти заступнику голови Сквирської районної ради Грищенко Олені Григорівні 08 ранг посадової особи місцевого самоврядування.
  3. Установити заступнику голови Сквирської районної ради Грищенко Олені Григорівні надбавку за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг та вислуги років на період дії 07 скликання.
  4. Заступнику голови Сквирської районної ради О.Г.Грищенко на період дії 07 скликання, преміювання проводити щомісячно, відповідно до особистого вкладу у загальні результати роботи відповідно до Положення про преміювання працівників Сквирської районної ради від 04.06.2014 року, яке є невід’ємною частиною Колективного договору, зареєстрованого №15 від 20.06.2014 року.

 

Голова ради                                                                        В.В. Гриша

 

м. Сквира

26 листопада 2015 року

№05-01-07