Постійні депутатські комісії 06 скликання Сквирської районної ради

  1. Постійна депутатська комісія з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів

Голова комісії:        Шевченко Петро Євгенович

Заступник комісії:  Висоцький Микола Петрович

Секретар комісії:    Гончарук Олег Григорович

Члени комісії:         Коломієць Ігор Іванович

                                  Безкоровайний Володимир Васильович 

                                  Скрипа Василь Ілліч

                                  Багайлюк Олександр Степанович

                                  Нечипоренко Іван Васильович

                                           Поступаленко Валентина Валентинівна

 

  1. Постійна депутатська комісія з питань соціально-економічного розвитку району

Голова комісії:       Сологуб Олександр Михайлович

Заступник комісії: Суслов Іван Миколайович

Секретар комісії:   Свинаренко Тетяна Миколаївна

Члени комісії:         Гриша Василь Васильович

                                 Орлик Володимир Якович

                                  Паламарчук Микола Миколайович

                                  Житовоз Микола Петрович   

 

  1. Постійна депутатська комісія з питань законності і правопорядку

Голова комісії:       Ващенко Олександр Іванович

Заступник комісії: Шафаренко Андрій Анатолійович

Секретар комісії:   Шуляк Ігор Миколайович

Члени комісії:        Яхно Анатолій Михайлович

                                 Сушко Сергій Олексійович

                                 Степанченко Ігор Олегович

                                 Міщенко Володимир Петрович

                           Соболь Борис Володимирович

 

  1. Постійна депутатська комісія з питань охорони здоров'я, освіти, культури та соціального захисту

Голова комісії:       Сільченко Сергій Іванович

Заступник комісії: М'ягков Віктор Іванович

Секретар комісії:   Онищук Юлія Миколаївна

Члени комісії:         Заболотній Олександр Вікторович

                                 Титарчук Василь Васильович

                                  Базяк Микола Іванович

                                  Грабовецький Юрій Анатолійович

 

  1. Постійна депутатська комісія з питань бюджету і фінансів

Голова комісії:      Галюк Василь Васильович

Заступник комісії: Семеняк Олександр Іванович

Секретар комісії:   Бондарчук Катерина Федорівна

Члени комісії:        Мельник Клавдія Іванівна

                                 Герасюк Федір Михайлович

                                 Славінський Олександр Владиславович

                                 Шевчук Олена Миколаївна

                                 Либа Василь Володимирович

                                 Іллючок Сергій Павлович

                                Янчук Вадим Іванович

 

  1. Постійна депутатська комісія з питань агропромислового комплексу, земельних , водних та лісових ресурсів

Голова комісії:       Філіпчук Дмитро Васильович

Заступник комісії:  Непота Олексій Васильович

Секретар комісії:     Дячук Віра Григорівна

Члени комісії:         Гейко Леонід Миколайович

                                  Мелашенко Віталій Миколайович

                                  Аріков Іван Петрович

                                           Білецький Олександр Володимирович

 

  1. Постійна депутатська комісія з питань комунальної власності, транспорту і зв'язку

Голова комісії:         Скиба Борис Володимирович

Заступник комісії:    Грищенко Олена Григорівна

Секретар комісії:      Святина Богдан Олексійович

Члени комісії:           Ященко Анатолій Миколайович

                                    Жданович Юлія Валеріївна

                                    Горбалінський Микола Дмитрович

                                    Власюк Тетяна Григорівна